len 20 min. cvičenia
objednať tréning
Home >  Odozvy

Odozvy


VITALBODY používa v tréningovom procese špičkové zariadenia zn. miha bodytec (Made in Germany) pracujúce na báze metódy EMS. Ponúkame niekoľko zaujímavých vyjadrení jednak niektorých našich klientiek a tiež respondentov z Nemecka:

Georg Hackl
diplomovaný tréner, akadémia Köln, najúspešnejší sánkarský pretekár-jednotlivec všetkých čias

“V súťažnom športe hľadáme neustále nové a legálne prostriedky k tomu, aby sme mohli zlepšovať výkon športovcov a znižovali pravdepodobnosť zranení. Je tomu skoro rok, čo ho používame a vidíme výrazné, objektívne merateľné zlepšenie vo výkone takmer všetkých športovcov, ktorí používajú tréning miha bodytec. Podľa nášho názoru je tréning EMS aplikovaný s miha bodyte počas stabilnej doby tá najúčinnejšia tréningová metóda, ak ju kombinujeme aj s inými, tradične uznanými formami tréningu.”


Rainer Goldrian
generálny riaditeľ PGA Nemecko

“Na celé telo cielená EMS je dnes už považovaná za bežnú záležitosť v takých oblastiach, akými je rehabilitácia, šport alebo súťažný šport. Je čoraz používanejším v oblasti golfu a doteraz sa ukázal veľmi úspešným. Preto sme sa rozhodli, že miha bodytec budeme aplikovať ako tréningový nástroj, EMS tréning ako preferovaný druh tréningovej metódy a obe odporúčame našim partnerom.”


Marion Böttcher
Alstertal-Beauty, Hamburg

“Základom každého jedného ošetrenia sú osobné priania mojich klientov, ich individuálne túžby a ciele. Unikátnym a postupným používaním programov miha bodytec sú zaručené perfektné výsledky počas krátkeho času. Od hlavy až po pätu: napnuté (spojivové) tkanivo a formovanie svalov, ramien, brucha, nôh, zadku, tvarovanie zadku, odstránenie tuku a formovanie postavy, aj na tých najproblémovejších miestach. Nehovoriac o výraznom zlepšení cirkulácie krvného obehu v tkanivách svalov, toto všetko sú úžasné výsledky. Miha bodytec je mimoriadnym úspechom, ktorý sa vyvinul do ozajstného strediska zisku.


Armin Morbach,
kaderník a maskér, fotograf a šéfredaktor TUSH Magazine (Nemecko)

“To je fitness zariadenie pre mňa. Voľný čas je v mojom odvetví neznámy pojem, preto je rýchle a efektívne cvičenie presne to, čo potrebujem. Som pomerne disciplinovaný a miha bodytec používam dvakrát týždenne. Prečo? Pretože to naozaj funguje! Nie je pre mňa prioritou formovanie určitých svalových skupín. Páči sa mi hlavne jeho relaxačná funkcia, ktorá eliminuje kŕče a bolesti kĺbov ako aj chrbta. Naozaj ma uvoľní po strávení náročného a stresujúceho dňa vo fotoštúdiu.”


Andrea (33 r.)

"EMS cvičenie som vo VITALBODY som si veľmi obľúbila. Za 20 minút sa efektívne precvičí celé telo s úsporou času. Vďaka výborným trénerkám, ktoré sa snažia počas každého tréningu z vás dostať maximum, sa mi výrazne spevnila a vyformovala postava a navyše som získala aj kondičku. Jednoducho individuálny tréning na maximum."


Jaroslava (36 r.)

"Zatiaľ som absolvovala EMS tréningy, ktoré ma svojim účinkom veľmi príjemne prekvapili. V mojom prípade ide o príjemnú závislosť od cvičenia. Ďalšou vecou, ktorú som vyskúšala sú masáže, ktorých úroveň ma veľmi prekvapila. Vzdelaný cvičiteľ, alebo masér je v tomto prípade prednosťou tohto zariadenia. Teším sa na ďalšie aktivity, ktoré určite vyskúšam."


Lucia (54 r.)

"Fundované a kompetentné trénerky. Príjemné prostredie. Veľmi profesionálny prístup ku klientom. Pri sedavom zamestnaní mám bolesti chrbta. Po EMS tréningu mám okamžité spevnenie chrbta a bolesť pominie."


Lenka (55 r.)

"Oceňujem individuálny prístup, príjemné a kvalifikované lektorky a mimoriadne príjemné prostredie. Vrelo odporúčam."


Alžbeta (61 r.)

"VITALBODY speedfitenss studio navštevujem už rok. Vďaka EMS tréningom sa cítim oveľa lepšie, oceňujem prístup trénerok, ktoré sa mi venujú a riešia tréningami problémy, ktoré som si prácou kaderníčky privodila. Masáže, ktoré tu navštevujem sú pre mňa veľmi dôležité a účinné. Trénerkam ďakujem za ich prístup a starostlivosť."


STÁLE sme tu PRE VÁS!

Dbáme o maximálnu ochranu našich
klientov a nás samotných!