len 20 min. cvičenia
objednať tréning

Objednanie termínu

Záujemcom o EMS tréning odporúčame pred kontaktovaním nášho štúdia prečítať si časť o kontraindikáciách -"EMS TRÉNING/Pre koho je EMS tréning vhodný".

Záujemcovia o EMS tréning môžu využiť tri spôsoby objednania termínu:
 

E-mailom:

ba@vitalbody.sk

pre klientov slúži e-mailová adresa, ktorá je personálom priebežne sledovaná. Záujemcom o EMS tréning odporúčame pred kontaktovaním nášho štúdia prečítať si časť o kontraindikáciách - tlačítko "Pre koho je EMS tréning vhodný".
 

Cez webstránku:

www.vitalbody.sk

1. - prostredníctvom objednávacieho formulára zadaním svojich kontaktných údajov - v takomto prípade záujemcu o EMS tréning následne kontaktuje službukonajúci tréner a ponúkne možnosti termínov tréningov;

2. - prostredníctvom priameho on-line vstupu do SW - tréningový plánovač, a to na základe zadania čísla permanentky (tréningovej karty) a svojho telefónneho čísla. Klient pri vstupe do SW vidí voľné termíny a môže si zvoliť a priamo do plánovača zapísať termín EMS tréningu, ktorý mu vyhovuje;

 

 

  

Telefonicky: 

0917 221 022

V prípade, že záujemca o EMS tréning, resp. záujemca o informácie ohľadne tréningovej metódy nebude môcť byť kontaktovaný ihneď, bude spätne kontaktovaný v najbližšom možnom čase. Kontaktujte nás počas prevádzkovej doby.


 

STÁLE sme tu PRE VÁS!

Dbáme o maximálnu ochranu našich
klientov a nás samotných!